Adele: Hiç bu türlü aşık olmamıştım

Ünlü İngiliz müzikçi Adele, kapak olduğu Amerikan Elle mecmuasına ‘Adele’in Mükemmel Çağı’ ismiyle yayınlanan röportajda, mesleği ve bağlantısı hakkında açıklamalarda bulundu.

Hayranlarının uzun vakittir beklediği Las Vegas konser turnesini iptal eden Adele, “Hiç ruhu yoktu. Sahne nizamı hakikat değildi. Benden ve orkestramdan çok bağımsızdı, samimiyet eksikti” açıklamasında bulundu.

Şarkıcının Vegas’taki konserinin iptal etmesi üzerine hayranlarını hayal kırıklığına uğrattığını kabul eden Adele, bu kararından ötürü ‘utanç duyduğunu’ ve ‘kariyerinin en berbat anı’ olduğunu belirtti.

“KENDİMLE GURUR DUYUYORUM”

Las Vegas’taki turnesini iptal etmenin çok güç bir karar olduğunu belirten 34 yaşındaki yıldız, “Sanırım bu süreç özgüvenimin artmasına yardımcı oldu zira çok cesurca bir hareketti. Birçok insanın benim verdiğim kararı verebileceğini sanmıyorum. Sanatsal değerlerimin ardında durduğum için kendimle gurur duyuyorum” dedi.

ZOR BİR AYRILIK ATLATTI

Uzun vakittir birlikte olduğu ve Angelo isminde bir erkek çocuk sahibi olduğu Simon Konecki’den 2019 yılında ayrılma kararı alan müzikçi, o devirde sık sık anksiyete atakları geçirdiğini söyledi. Terapiye başlayan ve hayatında yeni bir sayfa açan Adele, yeni sevgilisi Rich Paul’dan da bahsetti. Daha evvel arkadaş olan ikili, geçtiğimiz yıl NBA finallerinde görüntülenerek bağlantılarını resmileştirmişti.

“HİÇ BU TÜRLÜ AŞIK OLMAMIŞTIM”

Amerikalı spor menajeri Paul ile bir müddettir birlikte olan müzikçi, evlenmediklerini açıklarken “Hiç bu türlü aşık olmamıştım. Ona meczuplar üzere aşığım” sözlerini kullandı. Evliliğe sıcak baktığını belirten müzikçi, “Kesinlikle daha çok çocuk istiyorum” dedi.

Hiçbir vakit şahsî hayatına dair çok fazla bilgi paylaşmayan yıldız, 50 milyon takipçili toplumsal medya hesabının şifresini dahi bilmiyor ve çok sık paylaşım yapmıyor.

2008 yılında ‘19’ isimli albümünden beri istikrarlı bir başarılı yakalayan İngiliz müzikçi, mesleği boyunca 15 Grammy mükafatı kazandı. 6 yıllık ortadan sonra piyasaya sürdüğü ‘30’ albümü ise yılın en çok satan albümü oldu.