Diriliş’in Hayme Ana’sının İnanılmaz Değişimi! Ünlü Oyuncuyu Görenler Bu Vaziyette Kayı Obası’na giremezsin dedi – KARAR

10 Aralık 2014 tarihinde TRT 1’de yayın hayatına başlayan Diriliş Ertuğrul, herkesin sevdiği ve ilgi gösterdiği bir proje oldu.

Yapımcılığını Tekden Sinema’nın üstlendiği, senaryosunu Mehmet Bozdağ’ın yazdığı, direktörlüğünü Metin Günay’ın yaptığı, başrollerini ise Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner, Hülya Darcan, Serdar Gökhan, Didem Balçın ve Esra Bilgiç’in paylaştığı dizi, yurt içi ve yurt dışında reyting rekorları kırdı.

Ses getiren dizide Ertuğrul Gazi’nin hayatı anlatılırken, Selçuklu periyoduna ise tarihi manada ışık tutuldu. Projenin değerli karakterlerinden birisi olan ve yıllar sonra ekrana dönen Hülya Darcan ise Hayme Ana karakterine hayat verdi.

Hayme Ana ile parlayan ve herkesin sevgisini bir defa daha kazanan Darcan, oyunculuğu ile büyük alkış aldı. Hala daha akıllarda Hayme Ana olarak kalan ve şu sıralar Bir Vakitler Çukurova dizisinde uzunluk gösteren Darcan, biçimini değiştirdi.

Sosyal medya üzerinden hayranları için hoş kareler yayınlayan deneyimli ve sevilen isim, saçlarını sarıya boyattı.

HAYME ANA’NIN BÜYÜK DEĞİŞİMİ

27 Nisan 1951 yılında İzmir’de dünyaya gelen Hülya Darcan, şimdi 16 yaşındayken periyodun ünlü mecmualarından Ses Mecmuası Kapak Yıldızı yarışında 3. oldu. Bunun ardından teklifler almaya başlayan Darcan, birçok televizyon dizisinde ve sinema sinemasında uzunluk gösterdi.

1971 yılında tanıştığı Tanju Korel ile 1974’te evlendi. 1975’te Zeynep ve 1982’de ise Bergüzar Korel’i dünyaya getiren oyuncu, Diriliş Ertuğrul sayesinde tekrar parladı.

Hayme Ana karakteri sayesinde akıllara kazınan oyuncu, diziden sonra usulünü değiştirdi. Apayrı bir hale bürünen Darcan, hoşluğu ile ses getirdi.

Oyuncunun kimi hayranları ise Hayme Ana’yı özlediklerini belirtmeden geçemedi..

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.