Engin Özkoç: “Milletvekilliği Adaylık Başvurusu Yapmadım Ancak CHP Çatısı Altında Aktif Siyasete Devam Edeceğim. Demokratik, Güçlü Türkiye’yi Hep…

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, 14 Mayıs’ta yapılacak milletvekilliği seçimi için adaylık başvurusu yapmadığını açıkladı. Özkoç, “13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’yla yasamada beraber uzun bir yol yürüdük. Yürütmede de birlikte yol yürümeye devam edeceğiz. Bu sebeple milletvekilliği adaylık başvurusu yapmadım ancak CHP çatısı altında aktif siyasete devam edeceğim. Demokratik, güçlü Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz. Geliyor gelmekte olan” açıklamasını yaptı.

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, 28. Dönem Milletvekili Seçimleri için adaylık başvurusu yapmadığını açıkladı. Özkoç’un konuyla ilgili bugün sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

“13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’yla yasamada beraber uzun bir yol yürüdük. Yürütmede de birlikte yol yürümeye devam edeceğiz. Bu sebeple milletvekilliği adaylık başvurusu yapmadım ancak CHP çatısı altında aktif siyasete devam edeceğim. Demokratik, güçlü Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz. Geliyor gelmekte olan.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*