Hailey Bieber, yüz felci geçiren Justin Bieber’ın son durumunu açıkladı

Dünyaca ünlü müzikçi Justin Bieber, geçen hafta, az görülen virüs nedeniyle yüzünün sağ tarafında “tam felç” yaşadığını açıklamıştı. Şu an Justice Dünya Turnesi’nde olan müzikçi, evvel açıklanmamış bir hastalıktan ötürü Toronto konserinin tarihini ertelemişti.

Söz konusu haber, Hailey’nin “inme gibisi semptomlar” nedeniyle hastanede yattıktan sonra kalbindeki bir deliği kapatmak için bir ameliyat yaptırdığını açıklamasından aylar sonra gelmişti.

“HER GEÇEN GÜN UYGUNA GİDİYOR”

Independent Türkçe’nin aktardığı habere göre; Hailey Bieber, Ramsay Hunt sendromu teşhisi konmasının akabinde eşi Justin Bieber’ın sıhhatiyle ilgili hayranlarını bilgilendirdi 15 Haziran Çarşamba günü Good Morning America’ya katılan Hailey olumlu bir güncelleme paylaştı.

Hailey “Justin nitekim düzgün durumda. Her geçen gün daha düzgüne gidiyor” dedi ve ekledi:

“Kendini çok daha uygun hissediyor ve açıkçası bu olan çok korkutucu ve rastgele bir durumdu lakin büsbütün güzelleşecek.”

Hailey şöyle devam etti:

“İyi olduğu için minnettarım.”

“Sadece hayranlardan, arkadaşlardan, aileden gelen dayanak hakikaten inanılmazdı. Herkes güzel dileklerini, fikirlerini, tavsiyelerini iletti. Aslında bu süreç sahiden kusursuz gidiyor.”

JUSTIN’DEN PAYLAŞIM GELMİŞTİ

Hafta başında, 13 Haziran Pazartesi günü Justin, hayranlarına “her günün daha uygun geçtiğini ve tüm bu rahatsızlıklardan sonra kendisini tasarlayan ve tanıyan bireyde rahatlık bulduğunu” söyleyen bir Instagram kıssası paylaştı.

“Bu fırtınanın dineceğini biliyorum lakin bu sırada İSA BENİMLE.”

RAMSAY HUNT SENDROMU NEDİR?

Ramsay Hunt sendromu, kulak, yüz yahut ağız etrafında oluşan bir döküntü ve yüz hududu felciyle karakterize edilen az görülen bir nörolojik bozukluktur. Sendrom, suçiçeği ve zona hastalığına yol açan tıpkı varisella zoster virüsünden kaynaklanır.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.