Halkbank’tan öğrencilere kumbara

Çocuklara hoş bir karne ikramı vermek isteyen Halkbank, yeni bir projeyi müşterileriyle buluşturuyor. ‘Karne Senden, Kumbaran Halkbank’tan’ kampanyası kapsamında çocuklara tasarruf şuurunu aşılamak için karnesini getirenlere Keloğlan, Karagöz-Hacivat ve Nasreddin Hoca kumbaralarından biri ikram ediliyor. 

 Kumbaralarda öyküler var

Çocuklar, bu kahramanların öykülerini kumbaraların üzerindeki QR kodunu okutarak www.halkbankcocukkumbarasi.com adresinden çarçabuk dinleyebiliyor. Kampanyayla öğrencileri ağır bir eğitim-öğretim devrinden sonra motive etmek ve onları ödüllendirmek isteyen Halkbank, gençleri ve çocukları mümkün olduğunca tasarrufa yönlendirmeyi amaçlıyor.

 Hikâyeler Halkbank çalışanlarından

Kumbaralar; Keloğlan, Karagöz-Hacivat ve Nasreddin Hoca masallarının yanı sıra Halkbank çalışanlarının özel katkısıyla oluşturulan birbirinden kıymetli öykülerle çocukların hayal dünyasını genişletmeye yardımcı oluyor. Halkbank çalışanları ve yakınları tarafından yazılan sesli hikayelerin ve görüntülerin da yer aldığı QR kodlu kumbaralarla karne heyecanı yaşayan çocuklara, birikim yapma alışkanlığının değerinin vurgulanması amaçlanıyor.