Her Mahalleye Bir Kütüphane Kampanyasına Destek

ALTAN İNANÇ VE ARKADAŞLARINDAN KİTAP KAMPANYASINA DESTEK

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer tarafından başlatılan “Her Mahalleye Bir Kütüphane” kampanyasına anlamlı bir destek.

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen “Her Mahalleye Bir Kütüphane” kampanyası halkta karşılık bularak her geçen gün büyüyerek ilgi ile takip ediliyor. Kampanya kapsamında Özel Okul sahibi Alaattin Kurt ile beraber CHP İzmir eski İl Yöneticilerinden Altan İNANÇ ve arkadaşları hep birlikte bu kampanyaya destek olurken, Özel Okullarının bu anlamlı projesini Başkan Soyer’e tanıtmak için buluştular.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer‘i makamında ziyaret eden Altan İNANÇ, Barış EREL, Bülent ÇETİNKAYA ve Alaattin KURT Özel Okul bünyesinde oluşturulan “Çocuk Edebiyatçılar” Kitap Serisi” ni sundular.

Konu hakkında sosyal medya hesabından bir açıklama yayınlayan Altan İNANÇ ;

Özel Okul sahibi arkadaşımız “Çocuk Edebiyatçılar” kitap serisinin Büyük Şehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer’e sunulması ile beraber İzmir ve ülke genelini değerlendirdiklerini söyleyen İnanç ‘Sayın Başkan Soyer‘in misafirperverliğine teşekkür ettiğini’ kaydetti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı