İsmail Kartal, Fenerbahçe’ye veda etti!

Fenerbahçe teknik yöneticisi İsmail Kartal, Yeni Malatyaspor’u 5-0 yendikleri maçın akabinde açıklamalarda bulundu.

Maçı çok kısa kıymetlendiren İsmail Kartal, “Maçta konuşacak bir şey yok, rakibimizin durumu ortada. Allah yardımcıları olsun, böylesine hoş bir kentin daha hoş bir yerde olması lazım. Maça âlâ başladık ve skoru da bulduk” dedi.

Fenerbahçe’ye veda eden İsmail Kartal, “5.5 aylık mühlet içerisinde Samandıra çalışanına, grubuma ve verdiğim iletileri çok âlâ anlayan Fenerbahçe taraftarına çok teşekkür ederim. Ben, birinci geldiğim vakit Fenerbahçe taraftarının ne istediğini biliyorum demiştim ve şu ana kadar taraftarımızın istediklerini verdik. Bunların hepsini yapan da oyuncu kümemiz. Çok uygun gayret ederek, uygun oynayarak… Topluluğumuzun birleşmesi beni çok keyifli etti, ben bunları hayal ederek başlamıştım. Ben birinci gün neredeysem, bugün de oradayım. Bugün itibariyle kontratım bitti, bundan sonrası için kararı liderimiz ve idaremiz verecek. Fenerbahçemiz için de benim için iyisi olsun” dedi.

Futbolcularınden övgüyle bahseden Kartal, “Biz bugünlere oyuncularımızla bir arada geldik. Birbirimize saygılı bir halde geldik ve ne istediğimi çok net bir formda anlattım. Adaletlice, saygılıca bu düzeylere kadar geldik. Bugün, bu ekip bu düzeye geldiyse en büyük hisse sahibi futbolcularımızın ve taraftarımızın” tabirlerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.