Jennifer Lopez’in Shakira hakkında şaşırtan itirafı! Beraber sahne aldıklarına mutlu olmadı

2021 Super Bowl devre arasında sahne alan Jennifer Lopez ve Shakira performanslarını birlikte sergilemişti. Genelde tek sanatçının çıkıp sahne aldığı alanda iki kişi çıkmasına isyan ettiğini itiraf eden Lopez, Shakira ile sahne almaktan asla mutlu olmadığını açıkladı.

Dünyaca ünlü Jennifer Lopez’in hayatını ve kariyerinin anlatıldığı “Halftime” adlı belgesel filmi geçtiğimiz çarşamba günü seyircisine New York’taki Tribeca Film Festivali’nde kavuşma yolunda galası yapıldı. Galaya katılım sağlayan filmin baş karakteri Lopez, daha önce bahsetmediği durumu itiraf etti.

shakira ve jennifer lopez

“GURUR KIRICI”

Lopez geçtiğimiz yıl Super Bowl adında futbol liginde sahne alması için teklif almış ve kabul etmişti. Ardından Shakira’nın da sahne alacağını öğrenen ünlü şarkıcı aynı anda alacağını tahmin etmemişti. Galada açıklama yapan Lopez, çok sinirlendiğini genelde tek kişinin sahne aldığı performans alanına iki kişi çıkmanın gurur kırdığını belirtti. 

jennifer lopez ve shakira

“EN KÖTÜ FİKİR”

Belgeselde, sahneyi Shakira ile paylaşacağı için setinin daha kısa olacağını öğrenen şarkıcı, Super Bowl gösterisini neden iki kadının yapmasını istediklerini sorgulayarak yetkililere “Bu ömrümde duyduğum en kötü fikir! Altı dakikamız var, her şarkıdan 30 saniye çalacağız ama mutlaka söylememiz gereken şarkılar var. Bu şov, bir dans şölenine dönüşmeyecek. Mesajımızı şarkı söyleyerek dile getirmeliyiz” olarak karşı çıktı.

shakira ve jennifer lopez

“BU BİR HAKARETTİ!”

Lopez’in menajeri ise “Genelde bir kişi sahneye çıkar ve gösteriyi planlar. İstediği misafir şarkıcıları kendi seçer. Her yıl tek kişinin yaptığı bir gösteriyi iki Latin şarkıcının yapmasını istemek, büyük bir hakaretti” ifadelerini kullanarak Lopez’in duygularına tercüman oldu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.