Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup düğünden yeni karelerini paylaştı

Sırp şarkıcı Emina Jahovic ile 10 yıllık evliliği 2018’de sona eren Mustafa Sandal, geçtiğimiz şubat ayında aile arasında düzenlenen sade bir nişan töreniyle evlilik yolunda ilk adımı attığı Melis Sütşurup ile 3 Haziran’da İtalya’nın başkenti Roma’da nikah masasına oturdu. Çiftin şahitliğini Simge Sütşurup ve Tunç Taşdemir üstlendi.

Sütşurup, birkaç gün önce Roma sokaklarında çekilen fotoğraflarını Instagram hesabından “Nereden başlasam, nasıl anlatsam seni… Tek bir şey var; cümleye dökülünce anlamlı olan ‘Biz…’ İyi ki hayatıma, yoluma ortak oldun. Sonsuz olsun tek dileğim… 03/06/2022…” notuyla paylaşmıştı.

“İYİ Kİ KADERİME ORTAK OLDUN!”

Birlikte çekilen fotoğraflarını yayınlayan Mustafa Sandal, gönderisine, “Ya doğmasaydın, olmasaydın, hayatıma girip beni bulmasaydın! Hani bazen kader gelip de yapması gerekeni yapar ya… O yüzden iyi ki doğdun, kaderime ortak oldun…” ifadelerini not düştü. Takipçileri, iki çocuk babası ünlü şarkıcının paylaşımını beğeni ve yorum yağmuruna tuttu.

DÜĞÜN YAPTILAR

Çiftin düğünü geçtiğimiz hafta Marmaris’te gerçekleşti. Sandal ve Sütşurup’u bu mutlu günlerinde yakın dostları yalnız bırakmadı. Sütşurup o anları sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

Düğünde nikah memuru olan ünlü komedyen Doğu Demirkol, konuklarını kahkahalara boğmuştu.

DÜĞÜNDEN YENİ KARELER

Şu sıralar Bodrum’da tatil yapan ikiliden Sütşurup, düğünden pozlarını sosyal medya hesabından paylaşmaya devam ediyor. Melis Sütşurup, sosyal medya hesabından yeni aşk pozlarını yayınladı.

Sandal’ın kendisinden 19 yaş küçük genç eşi, Instagram’dan after party kutlamasından yeni kareleri ilk kez paylaştı. Sütşurup, mutluluk karelerini ise, “Love is everything” notuyla yayınladı. Çiçeği burnunda çifte beğeni ve tebrik mesajları yağdı.

“GERİSİ DETAY OLUR”

Mustafa Sandal da paylaştığı fotoğraflarının altına “Gerisi detay olur” notunu ekledi. Çiftin fotoğraflarına beğeni yağdı.

KARIN KASLARIYLA DİKKAT ÇEKTİ

Önceki gün yakın dostları ve aileleriyle birlikte tekneyle denize açılan çift, denizin ve güneşin keyfini çıkardı. 52 yaşındaki Sandal ve 33 yaşındaki Sütşurup, sahilde mayolarıyla boy gösterirken, şarkıcının belirgin karın kasları oldukça dikkat çekti.

Sandal, daha sonra denize girip teknenin halatlarına tutunarak barfiks çekti.

AŞK DOLU TATİL

Mutlulukları her halinden belli olan çift nazar değmesin dedirtti. Melis Sütşurup düzgün fiziği ile dikkat çekti. Denizden çıkan Sandal ve Sütşurup daha sonra Bodrum koylarını gezmeye devam ettiler.

TARTIŞMA KONUSU OLDU

Sandal’ı kimisi çok fit bulurken kimisi de bu kasların sahte olduğunu; estetikle eklendiğini söyledi. Sandal hakkında sosyal medyada ‘hangi doktordan bu karın ya’ yorumları yapıldı.