Birce Akalay ve Mert Fırat başrolde: ‘Bir Derdim Var’ dizisinden ilk tanıtım

Yeni sezonda Kanal D’de yayınlanacak ‘Bir Derdim Var’ dizisinden ilk tanıtım yayınlandı. Başrollerinde Birce Akalay ve Mert Fırat’ın yer aldığı dizi, ergenlikteki gençlerin hassas dünyasını mercek altına alacak.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Birce Akalay dizide Doktor Nilüfer’e hayat verirken, Mert Fırat ise Savcı Ömer olarak izleyici karşısına çıkacak. İtalyan yapımı ‘Oltre La Soglia’ (On The Brink) uyarlaması olan dizinin oyuncu kadrosunda Akalay ve Fırat’la beraber Engin Hepileri, Neslihan Arslan, Başak Gümülcinelioğlu, Erdem Şenocak, İdil Sivritepe, Sami Aksu, Sennur Nogaylar, Eylül Ersöz, Ata Artman, Ava Yaman, Esila Umut, Ataberk Mutlu, Ezgi Gör ve Efe Poylu yer alıyor.

Aytekin Ataş’ın müziklerini yaptığı dizide Mor ve Ötesi de ilk defa bir projenin müzik süpervizörlüğünü üstlendi. Uyarlama tasarımında Duygu Ertekin’in imzasının bulunduğu ‘Bir Derdim Var’ın yönetmenliğini Burak Müjdeci üstleniyor. Senaryosunun Yekta Torun’a ait olduğu dizinin senaryo ekibinde ayrıca Deniz Gürlek yer alıyor. (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx