LINK Coin ve O 5’inde Balinalar Hareket Halinde! İşte Transferleri

Kripto para piyasası 9-10 Şubat’ta büyük oyuncuların çeşitli tokenlar arasında önemli hamleler yaptığı bir balina faaliyeti telaşına tanık oldu. Bu makale, LINK coin gibilerinde en kayda değer işlemlerden bazılarını inceliyor. Ayrıca bunların piyasa üzerindeki potansiyel etkilerini analiz etmekte. İşte detaylar…

LINK coin, SHIB ve Binance balinaları odakta

Gizemli bir balina, son beş gün içinde 55 yeni cüzdan aracılığıyla 83,6 milyon dolar değerinde 4,55 milyon token biriktirerek bir LINK satın alma çılgınlığı yaşadı. LINK’in son zamanlardaki %30’luk fiyat artışına rağmen bu agresif alım kritikti. Zira balinanın projenin gelecekteki potansiyeline olan güçlü inancını gösteriyor. Analistler LINK’in yakında 20 dolar direnç seviyesini aşabileceğini öngörüyor.

Diğer yandan, “0xF633” olarak bilinen bir balina, bir ay boyunca 1,14 trilyon SHIB (10,61 milyon dolar) biriktirdikten sonra 9 Şubat’ta 200 milyar SHIB (1,85 milyon dolar) nakde çevirdi. Bu kâr alımı, SHIB için kısa vadeli fiyat volatilitesine katkıda bulunabilir. Blast stake işlemlerinde dördüncü sıradaki başka balina da harekete geçti. Zira 9 Şubat’ta Binance’e 11.921 BNB (3,83 milyon dolar) aktardı. Ayrıca 4 milyon TUSD transfer etti. Bu balina için toplam yatırım yaklaşık 7,83 milyon dolar.

MUBI, ID balinaları satış yapıyor

Ayrıca,  “0xf8a” ile başlayan dev bir balina 9 Şubat’ta 10,27 milyon MUBI (963.000 dolar) sattı. Böylece fiyatın %24 düşmesine neden oldu. Bu balina daha önce Aralık 2023’te çok daha yüksek fiyattan 14,52 milyon MUBI satın almıştı. Ardından önemli kayıplara uğramıştı. Şu anda ellerinde 3 milyon MUBI bulunmakta. Ayrıca Space ID projesiyle bağlantılı bir adres 9 Şubat’ta 5 milyon ID’yi (3,1 milyon dolar) Binance’e aktardı. Yatırımcının kimliği belirsizliğini koruyor.

Son olarak Tron’un kurucusu Justin Sun, 9 Şubat’ta Puffer Finance’e 58.000 stETH (141 milyon dolar) tutarında şaşırtıcı bir miktar aktardı. Ayrıca EigenLayer’a 104.000 stETH (253 milyon dolar) yatırdı. Bu, üç adresteki toplam stETH yatırımını 662 milyon dolar değerinde 271.328 stETH’e çıkarıyor. Yükseliş eylemleri, stETH’e olan piyasa güvenini artırabilir.

Balina hareketlerinin anlamı ne?

Bu balina hareketleri, büyük yatırımcıların token fiyatlarını ve yatırımcı duyarlılığını önemli ölçüde etkileyebildiği kripto para piyasasının dinamik doğasını vurguluyor. Bazı hareketler güven ve büyüme potansiyeline işaret ederken, diğerleri kar elde etme ve kısa vadeli dalgalanmaya işaret ediyor. Her zaman olduğu gibi, dikkatli araştırma ve risk yönetimi, sürekli gelişen bu ortamda gezinmek için çok önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx