Tecrübeli Analist: Bu 2 Altcoin Büyük Patlamaya Hazır!

Kripto para piyasası konsolidasyonun ardından yeninden yükseliş emareleri gösteriyor. Lider kripto Bitcoin 51 bin doların üzerinde kalmayı başardı ve yönünü kuzeye döndü. Bir süredir sessiz ilerleyen Binance’nın tokeni BNB ise ilk sıralardaki kripto paralardan ayrıştı. Bu piyasa görünümünün ortasında geniş takipçi kitlesine sahip bir analist, Worldcoin (WLD) de dahil olmak üzere iki altcoin için yukarı yönde büyük patlamalar öngörüyor.

Ali Martinez: Bu altcoin için %200 kazanç mümkün!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa toparlanmaya devem ediyor. Hatta bazı tokenler ortaklık veya borsa listesi gibi katalizörlerin yardımıyla uçuşa geçiyor. Bunun yanında teknik görünümlerinde de iyi bir ralli için potansiyeli olan tokenler var. Tecrübeli analist Ali Martinez, merkezi olmayan depolama ağı Filecoin’in (FIL) yerel varlığının büyük bir kırılmaya tanık olmaya yakın olduğunu söylüyor.

Filecoin’in merkezi olmayan ağı, veri depolama için daha ucuz bir alternatif sağlıyor. Bu da projeyi büyük veri kümelerini kaydetmek isteyen yapay zeka firmaları için cazip hale getiriyor. Son zamanlardaki yapay zeka hype’ı ise ilgili tokenleri ateşliyor. Martinez’e göre FIL, ani direncini kırması halinde yaklaşık %200 kazanç mümkün. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

Filecoin üç günlük grafiğinde paralel bir kanal içinde işlem görüyor. Kanalın 8,50 dolar olarak belirlenen üst sınırının oluşturduğu dirence dikkat edin. Bu bariyerin başarılı bir şekilde aşılması, FIL’in fiyatını önemli ölçüde artırabilir ve potansiyel olarak değerini üçe katlayarak 25,5 dolara ulaşabilir!

Kaynak: Ali Martinez

Paralel kanal, bir varlığın bir aralıkta işlem görürken yatay bir konsolidasyon aşamasında olduğunu gösteren teknik bir formasyondur. Bu arada, yazı sırasında FIL 7,48 dolardan işlem görüyordu. Altcoin haftalık grafiğinde yaklaşık %30 kazanç elde etti.

Analist’e göre WLD henüz ralli yapmadı!

Analist daha son günlerin popüler altcoin projesi Worldcoin’e (WLD) bakıyor. Worldcoin, OpenAI CEO’su Sam Altman’ın kurduğu göz tarama biyometrik kripto projesi. Ali Martinez’e göre token henüz ralli yapmadı. Analiste göre WLD’nin yükselen bir paralel kanaldan çıktıktan sonra mevcut seviyelerden %268’e kadar yükselmesi mümkün. Bu doğrultuda analist, şu seviyeleri işaret ediyor:

Worldcoin günlük grafiğinde yükselen bir paralel kanaldan çıkmış görünüyor ve potansiyel yukarı yönlü hareket için zemin hazırlıyor. Bu kırılma devam ederse, WLD 15 dolara yükselebilir ve hatta muhtemelen 26 dolara kadar uzanabilir.

Kaynak: Ali Martinez

Yükselen paralel kanal, bir varlığın daha yüksek en yüksek ve daha yüksek en düşük seviyeleri yazdırdığını gösterdiğinden tipik olarak bir yükseliş formasyonu olarak görülür. Bu arada, yazı sırasında WLD 8,57 dolardan işlem görüyordu. Altcoin haftalık grafiğinde %163’ün üzerinde değer artışı yaşadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx