Yasemin Şefkatli’nin oğlu Ayel operasyon geçirecek

İbrahim Tatlıses ile Derya Tuna’nın oğulları İdo Tatlıses, uzun süredir aşk yaşadığı Yasemin Şefkatli ile 2021 yılında dünyaevine girdi. 22 Ocak’ta da ikiz oğullları olan ünlü çift, bebeklere İbrahim Ayel ve Sinan Emir adını verdi.

Ancak kalbinde sorun olan bebeklerden İbrahim Ayel operasyon geçirdi. Bir süre hastanede tedavi gördükten sonra taburcu olan Ayel bebek ile ilgili Yasemin Şefkatli “Aslında biz 21’inci haftadan beri Ayel’in kalp sorununu biliyorduk. Her hafta kontrolümüz vardı, bazen haftada iki. Çok fazla doktor Ayel’in kalbini gördü ve doğduğunda operasyon geçireceğini biliyorduk. Ben burada aslında iyi kötü bir sürü şeyi paylaşıyorum ama bu sorunu kendi içimizde sindirip, çözüme gitmeye odaklandık. Doğum sonrası operasyon duyulunca çok fazla dua aldık, o kadar güzel mesajlar geldi ki bana da güç oldu. Önümüzde biraz daha bir süreç var ama bebiş çok güçlü, her şey çok güzel olacak” açıklamasını yaptı.

Geçen gün ise Instagram’da takipçileriyle dertleşen Şefkatli, İbrahim Ayel’in bir operasyon daha geçireceğini duyurdu. Yasemin Şefkatli, “Evet dün bu konuyu konuşamadık. Ayel’i dün doktoru çok iyi gördü. Bu ay sonu operasyonu var. Bu bir süreç ve her şey güzel gidecek inşallah ayrıca iyi ki varsınız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx